Zabierz firmę w góry

Jeśli nie masz chwili na urlop, spotkania i konferencje zapełniają wszystkie kartki w kalendarzu, a Ty czujesz, że straciłeś świeżość i kreatywność, musisz zmienić środowisko. I wcale nie trzeba rzucać wszystkich obowiązków.

 

Nie od dziś wiadomo, że czasami w pracy spojrzenie na problem z innej perspektywy, zmiana otoczenia czy krótki wyjazd, mogą przynieść lepsze rezultaty niż długie godziny wpatrywania się w ekran komputera. Jeśli brakuje Ci dobrych pomysłów, pomyśl o firmowym wyjeździe w miejsce, gdzie można szybko się zregenerować, pozbierać myśli i nabrać odpowiedniego dystansu. Gdzie uda Wam się trochę odpocząć, zwolnić, nie zaniedbując przy tym spraw zawodowych. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i przenieś na chwilę swój biznes na Podhale.

 

Nowe zasoby kreatywności

 

Zmiana środowiska z centrum miasta na górskie przestrzenie przyniesie same korzyści wszystkim pracownikom Twojej firmy. Czyste powietrze, długie spacery i piękne okoliczności przyrody, poprawią nastrój i pozytywnie wpłyną na kreatywność. Kluczowe pozostaje znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym tradycja górskiego wypoczynku, łączy się z komfortowymi i nowoczesnymi warunkami, dostosowanymi do firmowych wyjazdów. Jednym z takich obiektów jest Ośrodek Borowy, który ma do zaoferowania profesjonalną i nowoczesną salę konferencyjną w Białym Dunajcu, w pełni przystosowaną do różnego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń itp. Spróbuj czegoś nowego, a z pewnością nie będziesz żałować. Wystarczy kilka dni.

Leave a Reply