Romantyczny weekend we dwoje

Wiele par lubi celebrować ważne dla nich daty. To nie tylko rocznice ślubu, ale także Walentynki, czy urodziny jednego z partnerów. Pary często zastanawiają się, jak miło spędzić ważny dla nich dzień. Świetnym pomysłem jest romantyczny weekend w górach. Miejscem szczególnie przychylnym parom jest Biały Dunajec.

Biały Dunajec

Pobyt w Białym Dunajcu pozwoli zakochanym skupić się na sobie. Ta malownicza miejscowość jest o wiele cichsza i spokojniejsza od turystycznego Zakopanego. Co ciekawe, w Białym Dunajcu nie zaczynają się żadne oznakowane szlaki. To oznacza, że zakochani mogą wybrać się na spacer ścieżkami, na których będą całkowicie sami. Niewiele osób wie, że z Białego Dunajca można dostać się na Gubałówkę. Wędrówka trwa około trzech godzin i zapewnia zapierające dech w piersiach widoki. Biały Dunajec leży w pobliżu term Szaflary. Pary, które wolą leniwe wylegiwanie się w gorących źródłach, zamiast spędzać czas aktywnie, mogą więc wybrać się do term. Biały Dunajec leży około 15 minut samochodem od Zakopanego. Jeśli więc zakochani po kilku dniach absolutnej ciszy i kontaktu z przyrodą zatęsknią do typowo turystycznych rozrywek, nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić wieczór właśnie tam.

Dobry hotel

W przypadku romantycznego wyjazdu dla pary, bardzo ważny jest hotel, który zarezerwują zakochani, chcąc odwiedzić Biały Dunajec. Pensjonat oczywiście powinien oferować widok na góry, by para mogła podziwiać ich piękno nawet przebywając w pokoju, odpoczywając po długiej wędrówce. Na tego typu wyjazd warto poszukać obiektu oferującego wyżywienie. Dzięki temu przez cały wyjazd zakochani będą mogli rozkoszować się dobrą, domową kuchnią, zamiast denerwować się niską jakością posiłków w barach z fast-foodami. Dobre pensjonaty udostępniają swoim klientom atrakcje takie jak piłkarzyki, cymbergaj, czy miejsce na grilla. Dzięki temu gościom hotelu nie nudzi się nawet wieczorem, gdy po zwiedzaniu okolicznych atrakcji wrócą do ośrodka.

Leave a Reply