Odpoczynek nad wodą czyli wyjazd… w góry!

W wakacje wiele osób jest rozdartych pomiędzy wyjazdem na północ Polski, a pobytem na południu. Z jednej strony chcą one wypoczywać aktywnie na górskich szlakach i ścieżkach, z drugiej – nie wyobrażają sobie urlopu bez dnia spędzonego na szaleństwach w wodzie. Przejazd przez cały kraj jest czasochłonny i problematyczny. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na wakacje w górach, ale pobliżu nowoczesnych term.

Gorący Potok

Świetnym przykładem może być Gorący Potok. Cennik oferowany przez to miejsce nie odbiega od oferty konkurencyjnych aqua parków. Gorący Potok to cały kompleks unikalnych basenów z naturalną, surową wodą siarkową. Woda ma temperaturę od 34 do 40 stopni, co sprawia, że zachęca do zabawy bardziej, niż fale Bałtyku nawet w największe upały. Gorący Potok oferuje także kąpiele borowinowe, strefę saun, a nawet usługi SPA. Dzięki nim można się naprawdę zrelaksować. Jednak myli się ten, kto uważa, że termy i kąpiele w wodzie siarkowej to atrakcja tylko dla seniorów. Nowoczesne obiekty oferują także szereg udogodnień, które sprawiają, że wycieczki do term nie mogą doczekać się nawet dzieci. Jeśli naszą bazą noclegową będzie pensjonat w okolicy (np. w Białym Potoku) uda nam się połączyć górskie wycieczki z zaletami spędzania czasu w wodzie.

Aqua park

Termy Gorący Potok to nie tylko miejsce oferujące prozdrowotne kąpiele, ale także wspaniałą zabawę. Obiekt to tak naprawdę fantastyczny aqua park, pełen zjeżdżalni, gejzerów wodnych, wodotrysków i rożnego rodzaju hydromasaży. Jakość wody jest nieustannie kontrolowana, a dba się o nią przy pomocy nowoczesnych metod, nie wymagających użycia substancji chemicznych. Atrakcje mają różne poziomy trudności, znajdzie się wśród nich zarówno coś dla maluszków jak i rozbrykanej młodzieży. W sezonie wakacyjnym termy otwierają dodatkowe atrakcje, takie jak park linowy czy ogromna, drewniana huśtawka. Krótko mówiąc, wizyta w termach to niezapomniane wrażenia dla każdego miłośnika górskich wycieczek. I nie tylko!

Leave a Reply